Ride 100 Percent Športové okuliare

Ride 100 Percent Športové okuliare

Športové okuliare sa v uplynulých rokoch stali neodmysliteľnou súčasťou viacerých outdoor športov. Ich prvoradou úloho je ochrana zraku pred nebezpečným UV a IR žiarením. Akonáhle športovec ale naberie rýchlosť ako napríklad na bicykli alebo korčuliach, pripadá im ďalšia úloha a to ochrana pred nebezpečne rýchlo prúdiacim vzuchom. Nechránené oči sa v takýchto situáciach môžu veľmi ľahko podráždiť. O to väčšie nároky následne pripadajú na aerodynamické spracovanie športových okuliarov. K týmto základnym funkciám ešte pridaj nadštandardnú odolnosť a schopnosť stlmiť náraz v prípade nehody.

Všetky tieto atribúty samozrejme nespĺňajú akékoľvek okuliare. Značky ako Rudy Project, Uvex alebo Oakley , ktoré v našej ponuke nájdeš majú za sebou niekoľkoročnú tradíciu a vývoj, vďaka čomu ich produkty patria k absolútnej špičke v ich obore. 

Vyber si zo širokej ponuky jednoduchších športových okuliarov alebo široko využiteľných modelov s vymeniteľnými sklami. Ak preferuješ pohodlnejšie riešenie, výborne ti poslúžia fotochromatické sklá, ktoré sa zatmavujú podľa intezity slnečného žiarenia.