Decembrová retro roller disco - Santa VS Grinch

Decembrová retro roller disco - Santa VS Grinch

Decembrová roller disco je tu. Korčuľovanie v hale je vhodné pre všetkých, od začiatočníkov až po pokročilých. Ďalšej akcii sme vybrali tému Santa VS Grinch, aby sme neostali pri suchej vianočnej téme. Obliecť sa môžeš v ľubovoľnom štýle a vyjadriť tak svoju príslušnosť k tímu Santa alebo k tímu Grinch. Kreativite sa medze nekladú. Ak ale riešenie oblečenia nie je tvoja šálka kávy, žiaden stres. Dress code samozrejme nie je povinný. Akcia sa bude opäť konať v športovej hale Domu športu na Junáckej 6. Vchod bude zo zadnej strany haly a postaráme sa o to, aby bol dobre vyznačený. Akcia sa už nekoná v Športovej hale mladosť. Stále sa našlo pár korčuliarov, ktorí nás tam hľadali. 

Hala domu športu má hladký povrch a veľkú plochu na korčuľovanie.  Je skvelá pre začínajúcich jazdcov a taktiež pre každého, kto si chce vyskúšať nové triky na bezchybnom povrchu. Opäť vyznačíme korčuliarsku dráhu dookola, kde si môže ktokoľvek zajazdiť ako na bežnom verejnom korčuľovaní. V strede necháme priestor pre freestyle slalom a taktiež na skúšanie čohokoľvek čo ti napadne. V prípade, že budeš potrebovať pomôcť s prvými krokmi, určite sa na nás neváhaj obrátiť. Budeme k dispozícii. Hudba je samozrejmosť.  Vítaní sú všetci na dvojradových korčuliach a samozrejme aj inline korčuliari. 

Požičovňa korčúľ bude tentokrát fungovať v obmedzenom režime, pretože o ňu na posledných Roller Disco nebol až taký záujem. Väčšina z vás už vlastné korčule má. Preto najlepšie spravíš, ak nám v prípade záujmu o požičanie napíšeš vopred a korčule ti pripravíme. V prípade záujmu o požičanie píš e-mail na: info@spineo.sk . Zopár párov budeme mať na mieste bez ohľadu na rezervácie, avšak neodporúčame sa na ne spoliehať. Termín po ktorom už nedokážeme garantovať pripravenie korčúľ na požičanie je piatok (9.12) 12:00. Napíš nám preto čo najskôr. 

V porovnaní s minulou akciou sa mení aj čas na 19:00-22:00

Deň: 10.12.2022 (sobota)

Čas: 19:00-22:00

Vstupné: dobrovoľné (napríklad 4EUR / korčuliar)

Miesto konania akcie: Športová hala Domu Športu, Junácka 6 

(na akciu sa nie je potrebné registrovať vopred)

Máš akékoľvek otázky týkajúce sa Roller Disco?  Neváhaj nám napísať na info@spineo.sk 

Video z haloweenskej akcie: 

Video od Borisa z poslednej akcie: