Halloweenska Roller disco 2022

Halloweenska Roller disco 2022

Po roku je tu opäť Roller Disco. Opráš svoje korčule a priprav sa. Halloweenska Roller disco sa bude opäť konať v športovej hale Domu športu (vstup do haly vedľa predajne Victory sport).

Nové miesto je v porovnaní s halou Mladosť v ktorej sme Roller Disco organizovali predtým oveľa väčšie a má hladší povrch, ktorý je skvelý pre začínajúcich jazdcov a taktiež pre každého, kto si chce vyskúšať nové triky na bezchybnom povrchu. Opäť vyznačíme korčuliarsku dráhu dookola, kde si môže ktokoľvek zajazdiť ako na bežnom verejnom korčuľovaní. V strede necháme priestor pre freestyle slalom a taktiež na skúšanie čohokoľvek čo ti napadne. V prípade, že budeš potrebovať pomôcť s prvými krokmi, určite sa na nás neváhaj obrátiť. Budeme k dispozícii. Hudba je samozrejmosť. 

Požičovňa korčúľ bude tentokrát fungovať v obmedzenom režime, pretože o ňu na posledných Roller Disco nebol až taký záujem. Väčšina z vás už vlastné korčule má. Preto najlepšie spravíš, ak nám v prípade záujmu o požičanie napíšeš vopred a korčule ti pripravíme. V prípade záujmu o požičanie píš e-mail na: info@spineo.sk . Zopár párov budeme mať na mieste bez ohľadu na rezervácie, avšak neodporúčame sa na ne spoliehať. Termín po ktorom už nedokážeme garantovať pripravenie korčúľ na požičanie je piatok (28.10) 12:00. Napíš nám preto čo najskôr. 

Konečne sa nám podarilo získať čas od 19:00 do 21:00 a tak sa môžeš cítiť ako na naozajstnej party. Halloweenske masky nie sú povinné, ale potešíme sa ak sa odviažeš a v nejakej maske prídeš. :) Tie najlepšie samozrejme odmeníme. 

Deň: 29.10.2022 (sobota)

Čas: 19:00-21:00

Vstupné: dobrovoľné (napríklad 4EUR / korčuliar)

Miesto konania akcie: Športová hala Domu Športu, Junácka 6 (vchod vedľa predajne Victory Sport)

Máš akékoľvek otázky týkajúce sa Roller Disco?  Neváhaj nám napísať na info@spineo.sk 

Videá z minulých akcií: