Kolieskové korčule FR Skates pre sezónu 2024

Kolieskové korčule FR Skates pre sezónu 2024

FR Skates nepatrí medzi značky, ktoré každú sezónu predstavia novú modely korčúľ. Ich najdôležitejšia modelová rada pokrývajúca freeride korčule bola a tiež je nadčasová. V sezóne 2024 sa môžeme tešiť na už známe modely v nových cool farebných prevedeniach. 

FR Skates FR1 80 Grey Blue

Vlajková loď korčúľ FR Skates v šedo modrej farbe je vybavená pohodlnou a vypolstrovanou vnútornou topánkou so shock absorberom. Klasický tvar vonkajšej škrupiny je doplnený o pevnú členkovú časť vystužený sklo-vláknom a kvalitné hliníkové klispne. To všetko je doplnené o pevnú kovovú spojnicu spájajúcu topánku a rám, ktorá zabezpečuje torznú tuhosť korčúľ. Rám korčúľ 4D má nízke ťažisko pre maximálnu stabilitu a je tuhý, aby tak zabezpečil čo najlepší prenos energie. Kvalitné kolieska Street Invader majú širší profil, ktorý pripomína hokejové kolieska a robí z korčúľ ideálneho spoločníka do mesta alebo na tréning. 

FR Skates FR1 80 Grey Blue

FR Skates FR2 Purple

Model FR2 je v sezóne dostupný aj vo fialovej farbe. Tá osloví obzvlášť dámy a tomu zodpovedajú aj dostupné veľkosti. FR2 sa vyznačuje skvelým pomerom ceny a výkonu. Všetky parametre týkajúce sa topánky sú prakticky identické v porovnaní s modelom FR1. Rám má okrem dostatočnej tuhosti navyše aj rockering vďaka ktorému si budeš môcť nastaviť želanú kolísku a teda obratnosť korčúľ. To robí z korčúľ skvelý model na freestyle slalom. 

FR Skates FRX Minty

Model FRX je známy obzvlášť svojou dostupnou cenou, ktorá osloví každého začínajúceho korčuliara. Nová a atraktívna mentolová farba je doplnená o základný rám s rockeringom. Spoľahlivá vnútorná topánka a vonkajšia škrupina má plastovú klipsňu a zapínanie na suchý zips a šnúrky. 

Pre ďalšie novinky nás neváhaj sledovať aj na našich sociálnych sieťach.