Novembrová retro roller disco

Novembrová retro roller disco

S roller disco pokračujeme aj v novembri. Opráš svoje korčule a priprav sa. Novembrovej roller disco sme vybrali tému Retro. Obliecť sa môžeš v ľubovoľnom retro štýle, kreativite sa medze nekladú. Ak ale nie si naladený na retro vlne, žiadny dress code samozrejme nie je povinný. Event sa bude opäť konať v športovej hale Domu športu (na poslednej akcii bol vchod vedľa predajne Victory Sport. Tentokrát bude sprístupnený vchod zo zadnej strany haly. Postaráme sa o to, aby bol jasne označený a nemali ste sa do haly problém dostať).

Hala domu športu má hladký povrch a veľkú plochu na korčuľovanie.  Je skvelá pre začínajúcich jazdcov a taktiež pre každého, kto si chce vyskúšať nové triky na bezchybnom povrchu. Opäť vyznačíme korčuliarsku dráhu dookola, kde si môže ktokoľvek zajazdiť ako na bežnom verejnom korčuľovaní. V strede necháme priestor pre freestyle slalom a taktiež na skúšanie čohokoľvek čo ti napadne. V prípade, že budeš potrebovať pomôcť s prvými krokmi, určite sa na nás neváhaj obrátiť. Budeme k dispozícii. Hudba je samozrejmosť.  Vítaní sú všetci na dvojradových korčuliach a samozrejme aj inline korčuliari. 

Požičovňa korčúľ bude tentokrát fungovať v obmedzenom režime, pretože o ňu na posledných Roller Disco nebol až taký záujem. Väčšina z vás už vlastné korčule má. Preto najlepšie spravíš, ak nám v prípade záujmu o požičanie napíšeš vopred a korčule ti pripravíme. V prípade záujmu o požičanie píš e-mail na: info@spineo.sk . Zopár párov budeme mať na mieste bez ohľadu na rezervácie, avšak neodporúčame sa na ne spoliehať. Termín po ktorom už nedokážeme garantovať pripravenie korčúľ na požičanie je piatok (25.11) 12:00. Napíš nám preto čo najskôr. 

Konečne sa nám podarilo získať čas od 20:00 do 23:00 a tak sa môžeš cítiť ako na naozajstnej party. 

Deň: 26.11.2022 (sobota)

Čas: 20:00-23:00

Vstupné: dobrovoľné (napríklad 4EUR / korčuliar)

Miesto konania akcie: Športová hala Domu Športu, Junácka 6 

Máš akékoľvek otázky týkajúce sa Roller Disco?  Neváhaj nám napísať na info@spineo.sk 

Video z poslednej akcie: