Nové modely lifestyle okuliarov Rudy Project pre 2015

Nové modely lifestyle okuliarov Rudy Project pre 2015

Po minuloročnom úspechu lifestyle kolekcie okuliarov Rudy Project, rozširuje taliansky výrobca svoju ponuku o nové tvary a taktiež farby. V roku 2014 zaznamenal absolútny mega úspech model Spinhawk. S najväčšou pravdepdobnosťou sa tak stalo vďaka Petrovi Saganovi.

Tour de France 2013

 

rudy-project-spinhawk

 

s2

Model Rudy Project Spinhawk má väčší tvar a výborne sedí pánom a aj dámam. Počas sezóny 2015 bude dostupný v nových (alebo vlastne starých?  ) WASHED farbách. Rozšíri sa taktiež camouflage ponuka o olivovú a šedú farbu.

rudy-project-spinhawk-novinky2015

Z nových modelov sa môžeme tešiť na pánsky Rudy Project Sensor pre ktorý bude charakteristický o niečo hranatejší ale za to decentný vzhľad. Model farebne vychádza z už overených farieb, konkrétne camo grey, camo olive, frozen ash, ice blue a matte black.

rudy-project-sensor-ice-bluerudy-project-sensor-ice-blackrudy-project-sensor-frozen-ashrudy-project-sensor-crystal-ashrudy-project-sensor-camouflage-greyrudy-project-sensor-camouflage-olive

Tvarovo väčší dámsky model Nebula doplní dámska novinka Rudy Project Broomstyk. Novinka má moderný dizajn skombinovaný s rôznymi výstrednými farbami ako napríklad camo pink, camo forest, black anemone, nose orange, washed celeste a washed leaf. Broomstyk je tak ako ostatné „casual“ modely Rudy Project skvelou príležitosťou zažiariť aj potom čo dopretekáš alebo dotrénuješ.

rudy-project-broomstyk-black-anemone rudy-project-broomstyk-camouflage-forest rudy-project-broomstyk-camouflage-pink rudy-project-broomstyk-nose-orange rudy-project-broomstyk-washed-celeste rudy-project-broomstyk-washed-leaf

Samozrejmosťou je RP-D centered optics technológia, vďaka ktorej okuliare neskresľujú a celkovo zlepšujú videnie a ochranu očí. Vďaka FreeForm TEK si môžeš okuliare nechať vybaviť a s dioptrickými sklami.

A čo sa z novej kolekcie zapáčilo najviac tebe? Daj nám vedieť v komentároch.