K2 Kolieskové korčule K2

Kolieskové korčule K2

Kolieskové korčule K2 patria odjakživa medzi tie najpohodlnejšie na trhu. Ich patentovaná softboot technológia robí korčule tak pohodlnými, že sa prakticky každý užívateľ značky K2 pri kúpe nového modelu vždy rád vráti. Fitness korčule amerického výrobcu sú okrem výnimočného pohodlia vďaka integrovanej vnútornej topánke aj kompaktné a priedušné.

Súčasťou tréningových fitness modelov je aj odvetranie Vortech, ktoré spočíva v systéme odvetracích kanálikov prechádzajúcich cez podrážku, udržujúc tak nohy v suchu. Pri softboot technológii ale výhody a špecifiká K2 fitness korčúľ ani zďaleka nekončia. Mnohé modely sú vybavené praktickým zaťahovaním na koliesko BOA, ktoré je možné dotiahnuť aj počas jazdy a niektoré tréningové verzie korčúľ majú dokonca jednostranný rám, ktorý nielenže vyzerá futuristicky, ale navyše robí korčule ľahšími.

Okrem rady určenej na fitness korčuľovanie vyrába K2 aj spoľahlivé a pohodlné aggressive a rýchlokorčuliarske modely. Súčasťou ponuky je aj široký sortiment detských rozťahovacích inline korčúľ určených pre začínajúcich aj pokročilých.

K2 korčule sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort, výkonnosť a štýl pre všetkých korčuliarov. Či už hľadáte fitness korčule pre pravidelný tréning, aggressive korčule pre adrenalínové triky, alebo rýchlokorčuliarske modely na súťaže, K2 má pre vás to pravé riešenie. Navyše, detské modely s nastaviteľnou veľkosťou zabezpečujú, že korčule rastú spolu s vašimi deťmi, poskytujúc im bezpečnosť a pohodlie počas všetkých fáz ich vývoja.

Investujte do kvalitných kolieskových korčúľ K2 a zažite kombináciu inovácií, pohodlia a trvácnosti, ktorá nemá konkurenciu.

K2 VO2 S 100 Boa 2024
K2 Sk8 Hero BOA Alu 2024
K2 Raider Pro 2024
K2 Marlee Pro 2024
K2 Raider Pro 2021
  • -9%