K2 Kolieskové korčule K2

Kolieskové korčule K2

Kolieskové korčule K2 patria odjakživa medzi tie najpohodlnejšie na trhu. Ich patentovaná softboot technológia robí korčule tak pohodlnými, že sa prakticky každý užívateľ značky K2 pri kúpe nového modelu vždy rád vráti. Fitness korčule amerického výrobcu sú okrem výnimočného pohodlia vďaka integrovanej vnútornej topánke aj kompaktné a priedušné.  

Súčasťou tréningových fitness modelov je aj odvetranie Vortech, ktoré spočíva v systéme odvetracích kanálikov, ktoré prechádzajú cez podrážku a držia tak nohy v suchu. Pri softboot technológii ale výhody a špecifiká K2 fitness korčúľ ani zďaleka nekončia. Mnohé modely sú vybavené praktickým zaťahovaním na koliesko BOA, ktoré je možné dotiahnuť aj počas jazdy a niektoré tréningové verzie korčúľ majú dokonca jednostranný rám, ktorý nielenže vyzerá futuristicky ale navyše robí korčule ľahšími. 

Okrem rady určenej na fitness korčuľovanie vyrába K2 aj spoľahlivé a pohodlné aggressive a taktiež rýchlokorčuliarske modely. Súčasťou ponuky je aj široký sortiment detských rozťahovacích inline korčúľ určených pre začínajúcich a aj pokročilých. 

K2 Sk8 Hero BOA Alu
K2 Charm BOA Alu
K2 Raider Pro 2021
  • -9%
K2 Raider Beam 2022
  • -8%