Powerslide Kolieskové korčule Powerslide

Kolieskové korčule Powerslide

Kolieskové korčule Powerslide patria medzi mladšie značky, ale skúsenosť vo výrobe kvalitných a spoľahlivých modelov im rozhodne nechýba. Nemecká značka pôsobí na trhu už od roku 1994 a aj napriek tomu, že má vo svojej DNA predovšetkým rýchlokorčuľovanie, pokrýva celé korčuliarske spektrum. 

O Powerslide by sa dalo navyše povedať, že je bezkonkurenčne najväčší inovátor a ťahúň celého korčuliarskeho priemyslu. Práve vďaka nemu boli na trh predstavené trojkolieskové korčule, ktoré dodali inline korčuľovaniu potrebný "refresh". Korčule sú vďaka trojkolieskovým modelom ľahšie, majú pestré možnosti kombinovania dĺžok rámov pre rôznu obratnosť a ovládateľnosť a navyše oveľa lepšie tlmia otrasy. Nemecký výrobca navyše predstavil aj inovatívny Trinity systém upnutia rámu, ktorý dáva korčuliam nižšie ťažisko a lepší prenos energie. Pri týchto inováciách sa to ale ani zďaleka nekončí a moto "We love to skate" sa prejavuje na každej z inovácii, s ktorou Powerslide previdelne prichádza.

V Powerslide si na svoje príde každý. Fitness modely sú zastúpené klasickou a dostupnou radou Phuzion, zatiaľ čo si  výkonnostne zameraný jazdci prídu na svoje v modelovej rade Swell.  Široký sortiment je aj súčasťou hardboot a freeskate korčúľ, kde si nároční jazdci môžu vyberať z modelových rád ako napríklad Zoom, Imperial alebo Next. Kvalitné rýchlostné korčule, široký výber agressive modelov a detské rozťahovacie korčule sú v podaní nemeckého výrobcu samozrejmosťou. 

Powerslide Pheme Ocean 100
  • -40%