Lucky

Lucky

Lucky Scooters je jednou z originálnych spoločností pre Pro kolobežky. Podporujú jadzcov a podujatia, ktoré pomáhajú zlepšiť tento šport a získať nové talenty. Komunity jazdcov na Pro kolobežkách robia Lucky Scooters spoločnosťou, o ktorej sa na sociálnych sieťach rozpráva najviac.  

Od začiatku spoločnosti vytvárajú nové, inovatívne návrhy a ako prví vytvorili jednodielne vidly a prostredníctvom skúšok sa naučili, ako vyrábať nerozbitné časti. Dnes pracujú s najlepšími dizajnérmi, inžiniermi, ilustrátormi z celého sveta, aby vytvorili  výkonné výrobky na trhu.

Poslaním Lucky Scooters je uviesť kolobežky ako najobľúbenejší akčný šport. S vášňou vytvárajú kvalitné produkty a doplnky pre kolobežky, aby tak podporili jazdcov z celého sveta.

Hodnoty spoločnosti sú postavené na štyroch pilieroch.

Kvalita – športovci a fanúšikovia z celého sveta vyhľadávajú Lucky kolobežky a časti, pretože sú navrhnuté, vyrábané a zmontované s ohľadom na kvalitu.

Dizajn a výkon – zatiaľ čo mnohé spoločnosti sa zameriavajú na farby a branding, spoločnosť Lucky Scooters sa zamerala na dizajn, ktorý prispieva k trvanlivosti, rýchlosti a kontrole.

Vzťahy a komunita – aktívne deti sú znakom zdravej spoločnosti. Povzbudzujú zamestnancov, a Pro jazdcov, aby boli vo svojej krajine a komunite produktívny, morálni občania.

Zákaznícky servis – neustále zdokonaľovanie a modernizácia web stránok a sociálnych médií.

Lucky Prospect 2022
Lucky Dubl Pro Scooter Clamp
Lucky Steely Brake 120mm
Lucky Cody Flom Signature
  • -12%
Lucky Air Pro Scooter Bar
Lucky TFOX Signature
  • -16%
Lucky Pro Scooter Bar