Nakupuj darčeky bez starostí. Predĺžená lehota na výmenu platí až do 15.1.2024.

Roller disco v Bratislave organizujeme už od roku 2017. S korčuľovaním v hale sme sa mali možnosť v minulosti zoznámiť ako rýchlokorčuliari a s nástupom dvojradových korčúľ sme vedeli, že toto bude skvelá príležitosť ako korčuľovať aj v zime úplne pre všetkých. 

Pre koho je akcia určená

Roller disco je vhodná pre každého. Rovnako pre jazdcov na dvojradových korčuliach a taktiež pre inline korčuliarov. Na svoje si prídu pokročilí a ambiciózni korčuliari, ktorí si chcú vyskúšať  a zdokonaliť triky a tanečné kreácie, tí ktorí si chcú len zakorčuľovať a taktiež začiatočníci. Ak potrebuješ pomôcť s prvými krokmi na korčuliach, sme k dispozícii a základy ti radi vysvetlíme. Akcia je samozrejme vhodná aj pre deti.

O mieste konania

Akcia sa koná v starej športovej hale Domu športu. Vstup je zo zadnej strany haly (oproti novej športovej hale - video ako sa do haly dostaneš) a my sa postaráme o to, aby bola vstup v okolí dostatočne dobre vyznačený. Hala Domu športu má hladký povrch a veľkú plochu na korčuľovanie. Vyznačíme korčuliarsku dráhu dookola, kde si môže ktokoľvek zajazdiť ako na bežnom verejnom korčuľovaní. V strede necháme priestor pre freestyle slalom a taktiež na skúšanie čohokoľvek, čo ti napadne. Hudba je samozrejmosť. 

Vstupné a registrácia

Vstup na Roller Disco stojí 6EUR. Na akciu sa nie je potrebné vopred registrovať. 

Požičovňa dvojradových korčúľ

Ak chceš dvojradové korčule vyskúšať a nevieš či to je pre teba to pravé, požičaj si korčule. Aby sme ale predišli sklamaniam, požičovňa funguje v režime v ktorom si odporúčame korčule zarezervovať vopred. Rezervované korčule napokon aj prinesieme na miesto konania akcie. V prípade záujmu o požičanie píš e-mail na: info@spineo.sk . V rezervácii pre istotu uveď aj tvoje telefónne čislo pre prípad, že by sa niečo zmenilo. My ti rezerváciu e-mailom potvrdíme.  Dostatok párov budeme mať na mieste navyše bez ohľadu na rezervácie, avšak neodporúčame sa na ne spoliehať. Termín po ktorom už nedokážeme garantovať pripravenie korčúľ na požičanie je posledný piatok pred akciou o 12:00. Rezervácia na korčule platí len prvú hodinu Roller disco. Ak si ich počas prvej hodiny nepreberieš, korčule v pripade záujmu ponúkneme ďalším záujemcom na ktorých sa neušlo. Poplatok za požičanie je 6EUR (6EUR za požičanie + 6EUR vstup =12EUR pre korčuliara, ktorý si korčule požičiava).

Ako sa o nasledovnej akcii dozviem

Donedávna sme pre každú Roller disco tvorili nový blog post. Kvôli tomu neboli všetky informácie prehľadnej na jednom mieste. Preto sme vytvorili túto podstránku, kde sú všetky potrebné informácie, ktoré pre účasť budeš potrebovať. 

Pre informácie o konkrétnom dátume môžeš:

  • prihlásiť sa na odber Roller disco newslettra, ktorý využívame len na informovanie o konaní Roller disco (žiadne reklamy)
  • sledovať nás na sociálnych sieťach. Najlepšie na Instagrame
  • uložiť si alebo sledovať prehľadný "Spineo korčuliarsky google kalendár" viď nižšie, kde sú jednotlivé akcie prehľadne zobrazené
  • priebežne sledovať túto podstránku alebo novinky na našom blogu

Roller disco na mieru alebo pre firmy

Páči sa ti naša akcia a rád by si ju mal vo svojom meste alebo by sa ti páčilo, ak by ju tvoj zamestnávateľ zorganizoval ako teambuilding u vás vo firme? Neváhaj a obráť sa na nás na info@spineo.sk a Roller disco pre vás ušijeme na mieru. 

Partner akcie: