Santa Cruz

Santa Cruz Skateboards je legendárna značka, ktorá bola založená v roku 1973 v Santa Cruz, Kalifornia. Jej zakladatelia Richard Novak, Doug Haut a Jay Shuirman boli vášniví surferi a skejťáci, ktorí sa rozhodli priniesť svoju vášeň na ulice. Santa Cruz je najstaršia nepretržite fungujúca skateboardová spoločnosť na svete a jej produkty sú známe svojou vysokou kvalitou a ikonickými dizajnmi.

Santa Cruz ponúka širokú škálu produktov vrátane longboardov, cruiser boardov, skateboardov a náhradných dielov. Značka je známa svojimi inovatívnymi dizajnmi a spoluprácou s poprednými jazdcami, čo im umožňuje neustále posúvať hranice výkonu a stability. Medzi ich najznámejšie dizajny patria Screaming Hand a Classic Dot, ktoré sú symbolmi rebelstva a kreativity v skateboardovej kultúre.

Santa Cruz sa tiež angažuje v podpore skateboardovej komunity, sponzoruje podujatia a súťaže a podporuje iniciatívy po celom svete. Zároveň sa zameriava na udržateľnosť a ekologickú zodpovednosť tým, že používa ekologické materiály a výrobné procesy.

Táto značka je ideálna pre všetkých jazdcov, od začiatočníkov po skúsených profesionálov, a jej produkty sú známe svojou odolnosťou, výkonom a jedinečným štýlom. Na Spineo.sk nájdete širokú ponuku produktov od Santa Cruz, ktoré vám pomôžu dosiahnuť nový level vo vašom jazdení.

Nezáleží na tom, či hľadáte klasický cruiser, výkonný downhill board alebo kvalitné náhradné diely, Santa Cruz má pre vás to pravé.