Workshop na dvojradových korčuliach s Nadjou (@borynec)

Workshop na dvojradových korčuliach s Nadjou (@borynec)

Poď sa zlepšiť na dvojradových korčuliach a naučiť sa tanečné prvky pod vedením profesionálnej inštruktorky. Už 4.3.2023 nás z Hamburgu navštívi Nadja Borynec a touto cestou by sme vás radi pozvali na prvý workshop na dvojradových korčuliach v Bratislave. Nadja je skúsená inštrukturka, ktorá na korčuliach tancuje a aj jazdí v skateparku. 

Priebeh workshopu

Workshop sa skladá z dvoch 2 hodinových blokov. Prvý blok sa začne 16:30 v sobotu 4.3.2023 a potrvá do 18:30. Súčasťou workshopu je aj vstup na Roller disco, ktoré sa bude konať  od 19:00 do 22:00. Roller disco sa zúčastní aj Nadja a tak môžu všetci pokračovať v skúšaní novo naučeného a pýtať sa Nadji na všetko čo ich zaujíma :) Na druhý deň v nedeľu 5.3.2023 pokračujeme s ďalším 2 hodinovým blokom od 13:00 do 15:00. Stretávať sa pred workshopom budeme vždy v dostatočnom časovom predstihu, aby sme tak mohli začať načas a využiť celé 2 hodiny workshopu (prihláseným učastníkom budeme posielať presne organizačné informácie). Jednotlivé hodiny na seba nadväzujú. Workshop je vhodný rovnako pre začiatočníkov a aj pokročilých. Pokročilí si zo začiatku workshopu môžu lepšie precvičiť základné prvky a neskôr postupne nadviazať. Počet účastníkov je limitovaný, aby sa tak Nadja mohla venovať jednotlivým účastníkom individuálne. 

Na workshop sa je potrebné prihlásiť

Čo od workshopu čakať:

Začneme so začiatočníckymi prvkami, ktoré zvládne každý. Postupne ich budeme môcť prepojiť do jednoduchšej choreografie. Prejdeme aj na pokročilejšie prvky, zatiaľ čo začiatočníci budú mať na precvičovanie k dispozícii vždy jednoduchšiu verziu. Dostaneme sa k pohybom ako napríklad C-step, Hurricane Kick (alebo Pendelum), Crazy legs, Dips, Footwork, Criscross. Vždy bude k dispozícii aj jednoduchšia verzia, ktorú môžu drilovať začiatočníci. Počas prihlasovania taktiež budeme zbierať feedback pre Nadju, ktorej môžete posielať tipy týkajúce sa toho, čo všetko by ste sa chceli naučiť a Nadja môže do určite miery mierne modifikovať workshop. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rollerskate Hamburg (@borynec)

O Nadji

Nadja Borynec tancuje na korčuliach a jazdí v skateparkoch. Miluje tancovanie na korčuliach a svoje pohyby rada spája tak, aby vytvorili spolu s hudbou dokonalý flow. Ako učiteľka telesnej výchovy má rada individuálny prístup a dbá na to, aby jej žiaci robili jednotlivé cviky správne. Tiež ich podporuje v tom, aby v sebe našli svoj jedinečný a unikátny štýl.

Spája prirodzený a zdravý spôsob učenia sa korčuliarskej techniky spolu so skupinovou aktivitou. Jej cieľom je, aby si každý užil čo najviac zábavy, zatiaľ čo sa snaží zlepšovať svoju vlastnú techniku na svojej vlastnej úrovni. Každý sa učí iným tempom a jej cieľom je, aby zo seba vďaka jej prístupu dostal maximum.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Rollerskate Hamburg (@borynec)

Základné informácie: 

Cena dvojdňového workshopu: 40EUR (súčasťou je aj vstup na Roller Disco)

Spôsob úhrady: po prihlásení ti pošleme čo najskôr údaje na prevod

Trvanie: 2x 2 hodiny 

Prihlásovací formulár: https://forms.gle/AUb3RDPepzXUjYbW8

Maximálny počet účastníkov: 20

Miesto konania: Stará hala domu Športu, Junácka 6. To isté miesto kde sa koná aj Roller Disco. Ak nie si z Bratislavy alebo nevieš kde presne hala je, neváhaj sa na nás obrátiť. 

Ako sa dostaneš do haly od nákupného centra Vivo: