Vybav všetko na Vianoce bez starostí.

Všetky predvianočné nákupy majú u nás predĺženú lehotu výmeny tovaru až do 15.1.2024. Už sa tak nemusíte obávať výberu zlej veľkosti, farby alebo modelu. Akcia platí na všetok tovar zakúpený v e-shope alebo predajni Spineo.sk (Korcule.com) od 1.11.2023 až do 23.12.2023.

Radi ti poradíme aj so správnou velkosťou

Z predajne máme dosť skúseností týkajúcich sa výberu tej správnej veľkosti. Či už sa jedná o funkčné spodné prádlo, prilbu alebo korčule, pokúsime sa s tebou dopátrať k správnej veľkosti aj v prípade, že si nevieš rady a hlavne bez toho, aby sa to obdarovaná osoba dozvedela. No a v prípade, že to aj tak nevýde, tu máme predĺženú lehotu výmeny tovaru. :-)

 

Jednoducho nám teda napíš na info@spineo.sk alebo nás navštív na ulici Lužná 19  v Bratislave - Petržalke.

Ak sa so správnym výberom veľkosti chceš popasovať sám alebo už máš nejaké indície, pri každom produkte u nás nájdeš sekciu "Ako zistíš svoju veľkosť", môže skúsiť použiť aj tú. 

Poradíme ti aj s výberom správneho typu/modelu
 

Pre výber správneho typu/modelu produktu platí to isté čo pre správnu veľkosť. To čo predávame, naozaj poznáme. Popisky produktov na našom webe zväčša nájdeš kvalitne rozpracované, ak by si si ale aj napriek tomu nevedel s výberom poradiť a vieš aké požiadavky má obdarovaná osoba na konkrétny produkt, neváhaj nás kontaktovať alebo sa u nás jednoducho zastav na predajni. 

Podmienky pre uplatnenie možnosti výmeny
 

Tovar musíš priniesť na predajňu alebo poslať na adresu predajne: Korcule.com s.r.o., Lužná 19, 85104 Bratislava v pôvodnom obale a nepoužitý. Musíš  tak spraviť do 15.1.2024. Na predajni s tebou potom nájdeme tú najlepšiu alternatívu za ktorú si svoj tovar budeš môcť vymeniť. V prípade, že budeš tovar posielať, výmenu spolu môžeme vykomunikovať prostredníctvom telefónu alebo emailu. Ak si už rozhodnutý za čo svoj tovar chceš vymeniť, do balíke jednoducho vlož papierik s názvom požadovaného tovaru.